Форум нотариальной конторы Гончаренко

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум нотариальной конторы Гончаренко » Новый форум » Онлайн-консультация


Онлайн-консультация

Сообщений 1 страница 5 из 5

1

Приветствую всех, кому нужны ответы на вопросы, связанные с нотариальными действиями на территории Украины.
Буду рад помочь.
Если нет быстрого ответа, прошу немного потерпеть. Каждый день я обязательно буду давать ответы.
Информация обо мне на сайте http://prosto-notarius.com.ua/

0

2

Спасибо огромное за создание Вами такого сайта.

0

3

Поздравляем всех с наступающим Новым годом и Рождеством, желаем всем здоровья и успехов в 2011 году!

График работы на праздники:
1,2,3,7,8,9 января - не работаем.

4, 5, 6 января - до 15 часов,после 15 часов - по предварительной записи

с 10 января работаем в обычном режиме.

С уважением, нотариусы Надежда и Тарас Гончаренко.

0

4

Доброго дня!!!
Хотіла би дізнатися чи можна скористатися Вашими послугами і зробити такі документи:

1.Довідка про те ,що я не заміжня.Потрібно її також перевести на англійську або арабську мову.Я не маю місця прописки тут,в Харкові,не місцева.Чи такі довідки виробляються за місцем прописки???
2.Довідка про те,що я маю право виїзду за кордон.
3.Вартість цих послуг і Ваш робочий графік.Дуже вдячна!!!

0

5

Вітаю Вас.

1. Довідка виготовляється у формі заяви від Вашого імені, на якій нотаріус засвідчує Ваш підпис. Це може зробити будь-який нотаріус. Краще з"ясувати форму та зміст такої заяви в тому органі, до якого Ви її будете подавати.
2. Те ж саме.
3. Засвідчення підпису на одній заяві у нас коштує 120 грн. Переклад ми робимо лише російсько-українській. Можемо порадити Вам бюро перекладів, які зроблять переклад на необхідну Вам мову.

Ми працюємо: понеділок-п"ятниця з 9 до 18, субота з 9 до 14. Вихідні - за попереднім записом.

З повагою, Тарас Гончаренко.

0


Вы здесь » Форум нотариальной конторы Гончаренко » Новый форум » Онлайн-консультация